DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, biele pravé
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, biele pravé
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, biele pravé3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Temida Black P55 pravé biele vonkajšie dvere sú produktom, ktorý sa perfektne hodí na dvere kancelárií, bytov či domov. Dvere sú vyrobené z oceľového plechu s ozdobnou fóliou a vyplnené penovým polystyrénom. Dodatočne zaručujú ochranu pred zvukmi prichádzajúcimi zvonku. Sada obsahuje všetky armatúry
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dvere, ktoré vám zabezpečia komfort vo vašej kancelárii či byte? Záleží vám na estetickom vzhľade, ale aj dobrej tepelnej a akustickej izolácii? OK Dvere Temida Black P55 90 pravé biele vonkajšie dvere sú produktom, ktorý bude ideálny pre tento typ použitia. Dvere sú vyrábané v bielej farbe, čo je výsledkom použitia dekoračnej fólie, ktorá dodatočne chráni pred UV žiarením. Sada obsahuje armatúry. Pravé krídlo je vybavené nastaviteľnými pántmi. OK Dvere Temida Black P55 pravé biele vonkajšie dvere sú vyrobené z oceľového plechu. Vo vnútri je penový polystyrén, ktorý zaručuje zvukovú a tepelnú izoláciu. Pozrite si aj ostatné dvere dostupné v sortimente predajne
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272407709 |

1850 + recenzí








