DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, antracit3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Dvere Vonkajšie dvere Temida Black P55, ľavé, antracitové, sú produktom, ktorým zabezpečíte svoje obchodné alebo bytové priestory. Dvere majú výplň z expandovaného polystyrénu, obojstranne zabezpečenú plechom. Povrchovú úpravu zabezpečuje dekoratívna fólia s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu. Ľavé dvere sú tmavo šedé
Vlastnosti a výhody
Bez ohľadu na to, či robíte generálnu rekonštrukciu bytu, domu alebo obchodných priestorov, potrebujete odolné vchodové dvere. OK Dvere Temida Black P55 90 ľavé antracitové vonkajšie dvere sú produktom, ktorý je ideálny pre takéto aplikácie. Ľavé krídlo - berte to do úvahy pri výbere modelu - je dostupné v elegantnej tmavosivej farbe. Sada obsahuje všetky potrebné montážne prvky. OK Doors Temida Black P55 vonkajšie dvere, ľavé, antracitové, sú vybavené tromi nastaviteľnými pántmi. Vo vnútri dverí nájdete penový polystyrén obklopený plechom. Vonkajšia strana dvierok je chránená dekoratívnou fóliou s vysokou odolnosťou proti ultrafialovému žiareniu. Pozrite si aj iné vonkajšie dvere v ponuke
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403077 |

1850 + recenzí









