DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, orech tmavý
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, orech tmavý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, orech tmavý3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Vonkajšie dvere Temida Black P55, ľavé, orech tmavý, boli pripravené na montáž do kancelárie alebo domácnosti. Sada obsahuje armatúry. Ľavé krídlo je dostupné vo farbe tmavý orech. Výrobok je vyrobený z odolného plechu a chránený dekoratívnou fóliou odolnou voči ultrafialovému žiareniu
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, aký model vchodových dverí zvoliť, aby ste zaistili bezpečnosť a pohodlie sebe, členom vašej domácnosti alebo zamestnancom? OK Dvere Temida Black P55 90 ľavé vonkajšie dvere, tmavý orech, sú dobrým riešením v každom z týchto prípadov. Tento model má plnú šírku, takže sa hodí najmä v rodinných domoch. Dvere majú tri nastaviteľné pánty a kompletnú sadu kovaní pre svojpomocnú montáž. Dostupné sú vo farbe tmavý orech - klasické, veľmi elegantné. OK Doors Temida Black P55 vonkajšie dvere ľavé, orech tmavý, sú vyrobené z troch materiálov. Plechové vrstvy boli oddelené výplňou z expandovaného polystyrénu. Vonkajšiu stranu dvierok chráni dekoratívna fólia odolná voči ultrafialovému žiareniu. Pozrite si aj ďalšie produkty v ponuke
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 900 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403046 |

1850 + recenzí









