DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Dvere Temida Black P55 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú produktom, ktorý je ideálny pre inštaláciu do kancelárie alebo bytu. Výrobok je vyrobený z oceľového plechu potiahnutého z vonkajšej strany dekoračnou fóliou. Vo vnútri je penový polystyrén, vďaka ktorému dvierka zaručujú aj akustickú izoláciu
Vlastnosti a výhody
Ak vám záleží na atraktívnom vzhľade vašich vchodových dverí, musíte si vybrať vhodný model. OK Dvere Temida Black P55 90 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú produktom, ktorý je možné inštalovať doma aj v kancelárii. Dvere sú vyrobené z odolného oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou fóliou, navyše odolné voči UV žiareniu. Vo vnútri je výplň z expandovaného polystyrénu, ktorý zároveň zaručuje akustickú izoláciu. OK Dvere Temida Black P55 ľavé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú vybavené tromi nastaviteľnými pántmi. Sada obsahuje aj armatúry. Krásna, zlatá dubová farba je spestrená tmavšími a svetlejšími dekoračnými prvkami. Pozrite si aj iné dostupné modely dverí
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| R-hodnota (tepelný odpor) | 1,9 m² K/W |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403015 |

1850 + recenzí









