DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere OK Doors Temida Black P55, pravé, antracitové, sú praktickým a bezpečným riešením, ktoré dobre poslúži vo vašom dome či byte. Výrobok je odolný a odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Sada obsahuje kovanie a tri nastaviteľné pánty. Dvere sú z plechu
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte vchodové dvere, ktoré budú vyzerať dobre a zaistia vašu bezpečnosť, mal by vás tento produkt zaujať. OK Doors Temida Black P55 90 pravé antracitové vonkajšie dvere ponúkajú moderné riešenia a komfort pri každodennom používaní. Sú vyrobené z kvalitného plechu potiahnutého dekoračnou fóliou. Toto riešenie robí dvere odolné voči UV žiareniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, antracit, sú vybavené tromi pántmi, ktoré si môžete nastaviť podľa svojich potrieb. Sada obsahuje aj kovanie a montážny návod. Pred kúpou si prezrite ďalšie vonkajšie dvere dostupné v našej rozsiahlej ponuke!
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272403084 |

1850 + recenzí









