DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, orech tmavý3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, tmavý orech, zaisťujú vysokú kvalitu a bezpečnosť. Výrobok je odolný voči UV žiareniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Bol vytvorený pre domy a byty. Sada obsahuje kovanie a tri nastaviteľné pánty
Vlastnosti a výhody
Módne a odolné OK Doors Temida Black P55 90 pravé vonkajšie dvere, tmavý orech, sú pre vás dokonalým riešením! Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov vrátane odolného plechu. Tým, že sú potiahnuté dekoratívnou fóliou, sú dvere odolné voči UV žiareniu a vysokej vlhkosti vzduchu. Sú ideálne do bytov aj rodinných domov. OK Doors Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, tmavý orech, majú tri nastaviteľné pánty, takže si ich ľahko namontujete aj vo vašej domácnosti. Sada obsahuje kovanie, ktoré pasuje na celú sadu. Vďaka tmavej farbe sa hodia do klasických aj moderných interiérov. Pozrite si ďalšie vonkajšie dvere v našej širokej ponuke!
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272402988 |

1850 + recenzí









