DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, zlatý dub
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OK Dvere Temida Black P55 90 vonkajšie dvere pravé, zlatý dub3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OK Doors Temida Black P55 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú produktom, ktorý sa bude skvele hodiť ku vchodu do vášho domova či kancelárie. Dvere boli vyrobené z oceľového plechu s vrstvou dekoračnej fólie a vo vnútri boli vyplnené penovým polystyrénom. Sada obsahuje armatúry. Produkt je dostupný vo farebnom prevedení zlatý dub a vyhotovený v pravej verzii
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte elegantné dvere pre váš domov alebo kanceláriu, vyberte si OK Doors Temida Black P55 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub. Tento produkt je ideálny pre takéto miesta. Má estetický a štýlový vzhľad, vďaka čomu sa hodí do mnohých okolitých aranžmánov. Farba zlatý dub v kombinácii s tmavším pruhom a ozdobným prvkom vyzerá skvele najmä v elegantnom prostredí. Dvere sú plné, takže umožňujú zachovať pocit súkromia. OK Dvere Temida Black P55 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú vyrobené z dvoch vrstiev oceľového plechu oddelených penovým polystyrénom. Z vonkajšej strany je dekoratívna fólia odolná voči UV žiareniu. Sada obsahuje aj armatúry. Pozrite si aj ostatné dverné krídla dostupné v našej ponuke
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolný voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2100 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Themis Black |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 37 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272402407 |

1850 + recenzí









