DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 60 masívne dvere ľavé, dub sivý
Oľga 60 masívne dvere ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 60 masívne dvere ľavé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne ľavé dubové dvere Olga šedej vám umožnia efektívne oddeliť miestnosti. Skvele sa hodia nielen do obývačky či spálne, ale aj do špajze či komory. Dvere sú odolné voči škodlivým mechanickým faktorom vďaka tomu, že sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Súčasťou sady sú pánty a zámok.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte odolné dverné krídlo do obývačky alebo kancelárie, vyberte si masívne dvere Olga 60 ľavý sivý dub. Svoju funkciu dokonale splnia aj v iných miestnostiach - napríklad komore alebo špajze. Chýbajúce zasklenie znamená, že krídlo vám poskytne maximálne súkromie. Masívne dvierka Oľga ľavý sivý dub sú vyrobené z odolnej MDF dosky dodatočne vystuženej stabilizačnou výplňou. Vďaka tomu je výrobok odolný a nespôsobuje žiadne problémy pri preprave. Zložíte ho jednoducho - pánty a zámok sú už súčasťou súpravy. Dyha v atraktívnej farbe znamená, že krídlo dverí vyzerá skvele v klasickom aj modernom usporiadaní. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,68 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443047147 |

1850 + recenzí








