DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 60 masívne dvere, pravé, strieborný dub
Oľga 60 masívne dvere, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 60 masívne dvere, pravé, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne pravé dvere Olga, strieborný dub, perfektne oddelia obývačku alebo kanceláriu od predsiene. Opálové zasklenie umožňuje presvetlenie tmavej miestnosti bez straty súkromia. Krídlo dverí je vyrobené z odolnej MDF dosky, ktorá zaisťuje odolnosť proti nárazu a dlhú dobu bezporuchovej prevádzky.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si dvere, ktoré vás budú dlho tešiť svojim atraktívnym vzhľadom. Patria medzi ne aj dvere z dubového masívu Olga 60 pravé. S ich pomocou efektívne oddelíte dve izby v byte. Opálové zasklenie dodáva dvernému krídlu funkčnosť – prepúšťa svetlo do haly a zároveň chráni vaše súkromie. Dvere z dubového masívu Olga pravé sú vyrobené z MDF dosky s dodatočnou stabilizačnou výplňou. Vďaka tomu ich budete môcť bez problémov používať dlhú dobu. Prírodná dyha vo vzhľade dreva umožňuje ich úspešné použitie v moderných aj klasických aranžmánoch. Zloženie produktu nebude problém - potrebné pánty a zámok sú súčasťou súpravy. Pozrite si zvyšok série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,68 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443054312 |

1850 + recenzí








