DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Oľga 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Oľga strieborné dubové strieborné Vám poskytnú pocit súkromia vo Vašej spálni či kancelárii a poskytnú podmienky pre pokojnú prácu či oddych. Tu prezentovaný model krídla je vyrobený z MDF dosky, ktorá sa vyznačuje vysokým spracovaním a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Náter podobný drevu vyzerá mimoriadne štýlovo a elegantne. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Olga strieborný dub budú štýlovým a funkčným prvkom dotvorenia vášho domova. Oddelia obývačku, spálňu či kanceláriu od chodby a ostatných interiérov. Izbové dvere Olga ľavé dub poslúžia ako elegantné a štýlové dotvorenie vášho domova. Sú vyrobené z pevnej a odolnej MDF dosky. Vyznačujú sa vysokou životnosťou a sú odolné voči poškriabaniu. Matné sklo použité v modeli umožňuje lepšie osvetlenie miestnosti. Dyha imitujúca prírodné drevo vyzerá skvele v klasickom aj modernom interiéri. Sortiment predajní Castorama zahŕňa modely z kolekcie Olga v niekoľkých veľkostiach. Nezabudnite si pozrieť sortiment na našej webovej stránke a vyberte si ten správny produkt pre seba.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,58 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443054480 |

1850 + recenzí








