DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 masívne dvere ľavé, dub sivý
Oľga 70 masívne dvere ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 masívne dvere ľavé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Oľga ľavý sivý dub sú perfektným doplnkom do spálne, obývačky alebo špajze. Vďaka vyhotoveniu z kvalitnej MDF dosky potiahnutej fóliou si dvierka zachovajú svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Stabilizačná výplň zaisťuje, že vás dvierka budú dlho tešiť svojou funkčnosťou. Závesy a zámok sú súčasťou súpravy.
Vlastnosti a výhody
Dbajte na správne ukončenie otvárania dverí! Pomôžu vám v tom ľavé plné dvere Olga 70, dub sivý. Ich jednoduchý tvar a farba prírodného dreva z nich robí univerzálny doplnok do klasických aj moderných interiérov. Chýbajúce presklenie vám poskytne súkromie, takže krídlo dverí možno úspešne použiť v spálni, kancelárii alebo sklade. Masívne dvierka Oľga dub ľavý sivý sú vyrobené z odolnej MDF dosky vystuženej ľahkou výplňou. Vďaka tomu sú vysoko odolné voči nárazom a dlhodobo si zachovávajú svoj estetický vzhľad. Okrem toho výrobok nespôsobí žiadne problémy pri montáži - zámok a pánty sú už súčasťou súpravy. Pozrite si aj ďalšie prvky série dverných krídel Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,7 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443047161 |

1850 + recenzí








