DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub
Oľga 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Olga pravé, dub strieborný, sú riešením, vďaka ktorému si môžete vychutnať pohodlné a estetické dotvorenie vášho obytného interiéru. Dobre poslúžia aj v komerčných interiéroch. Ide o plné dvere s výrezmi, ktoré imitujú sklo. Šedá farba vyzerá skvele v moderných interiéroch. Sada obsahuje aj pánty a zámok.
Vlastnosti a výhody
Odolné a estetické krídlo dverí zaručuje funkčnosť každého interiéru. Dvere z dubového masívu Olga 70 pravé sú riešením, ktoré umožňuje dokončiť bytový alebo komerčný interiér - napríklad kanceláriu alebo pracovňu. Krídlo je pevné aj napriek svojmu charakteristickému vzhľadu imitujúcemu zasklenie. Vďaka tomu pôsobí veľmi esteticky a poskytuje veľa súkromia. Súprava obsahuje aj zodpovedajúci zips. Masívne dvere Olga pravý strieborný dub si zmontujete sami vďaka pántom, ktoré sú súčasťou sady. Výrobok je vyrobený z odolnej MDF dosky s povrchovou úpravou šedou dyhou. Vyzerá skvele v moderných interiéroch, najmä v tých, ktoré sú inšpirované škandinávskym štýlom. Pozrite si aj iné modely interiérových dverí v našej ponuke.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,7 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443054336 |

1850 + recenzí








