DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 pravé dvere do izby, dub šedý
Oľga 70 pravé dvere do izby, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 pravé dvere do izby, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere z pravého šedého dubu Olga sú perfektným spôsobom, ako oddeliť dva priestory. S úspechom ich využijete v obývačke, kancelárii či jedálni. Vďaka vyhotoveniu z MDF dosky dodatočne vystuženej stabilizačnou výplňou je prvok odolný voči nárazom a deformáciám. V súprave sú k dispozícii pánty a zámok.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o trvácne a elegantné prevedenie vašich interiérov. Zabezpečia to okrem iného izbové dvere Olga 70 pravý šedý dub. S ich pomocou môžete esteticky oddeliť obývačku a halu. Presklenie tiež dodáva krídlu čaro a umožňuje presvetliť tmavú halu. Pravé izbové dvere Olga, dub sivý, sú vyrobené z odolnej MDF dosky s dodatočnou výplňou. Vďaka tomu sa budete dlho tešiť z ich funkčnosti. Elegantný vzhľad im dodáva dyha pripomínajúca prírodné drevo. Dvere preto bez problémov zapadnete do moderného aj klasického interiéru. Zámok a pánty sú k dispozícii v súprave. V našom bohatom sortimente nájdete aj ďalšie produkty zo série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,58 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443047338 |

1850 + recenzí








