DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 pravé dvere izby, orech sever
Oľga 70 pravé dvere izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 pravé dvere izby, orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné izbové dvere Olga pravý orech sú spojením funkčnosti a estetiky. Sú prepracované do najmenších detailov. Navyše sa vyznačujú solídnym spracovaním a ľahkou konštrukciou. Vďaka tomu sa ľahko montujú a prepravujú. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely dverí z kolekcie Olga, ktoré si môžete prispôsobiť veľkostne aj vzhľadovo.
Vlastnosti a výhody
Severné dvere do izby Olga 70 pravý orech sa vám budú hodiť, ak ste v štádiu dokončovania drevených prác pre váš byt. Tento model vyniká opálovým sklom, ktoré prepúšťa trochu svetla, no zároveň poskytuje maximálne súkromie. Za pozornosť stojí pevná konštrukcia dverí. Základ tvoria dve dosky, ktoré sú spevnené voštinovou výplňou. Povrch bol dotvorený finálnou fóliou. Toto riešenie dodatočne spevňuje celú štruktúru a dodáva jej farbu a vzor. Pravé izbové dvere Olga severný orech sa ľahko inštalujú a hodia sa k mnohým usporiadaniam. Sú ideálne do obytných a komerčných priestorov. Pozrite si všetky varianty dverí z kolekcie Olga v našom obchode.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443054978 |

1850 + recenzí








