DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 80 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Oľga 80 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 80 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Oľga strieborné dub strieborné sú nevyhnutným vybavením Vášho interiéru, ktoré Vám poskytne pocit súkromia a skvalitní Váš relax. V nich použité opálové sklo umožňuje aj dodatočné presvetlenie miestností. Vonkajšie plechy sú vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou, ktorá navyše tlmí zvuky prichádzajúce zvonku. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Olga 80 ľavý strieborný dub Vám zabezpečia pocit pohodlia a súkromia v izbe. Dokonale tlmia zvuky prichádzajúce zvonku. Sú preto vhodné na relaxáciu v obývačke alebo spálni. Prezentovaný model je plné dverné krídlo s moderným a elegantným dizajnom. Ľavé strieborné dubové izbové dvere Olga pomôžu vytvoriť estetickú úpravu priestoru. Výrobok je vyrobený z MDF a je veľmi odolný a vodeodolný, čo uľahčuje jeho udržiavanie v čistote. Tento produkt zvýrazní dizajn interiéru v škandinávskom alebo provensálskom štýle. Povrch pripomínajúci drevo dopĺňa vzhľad celého aranžmánu. Dvere zo série Olga sú vystužené stabilizačnou výplňou. Na našej stránke nájdete široký výber plných a podrezaných dverí.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,14 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443054503 |

1850 + recenzí








