DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 80 masívne dvere ľavé, dub šedý
Oľga 80 masívne dvere ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 80 masívne dvere ľavé, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvierka Olga dub ľavý sivý Vám umožnia efektne dokončiť dverný otvor v spálni, obývačke alebo pracovni. Chýbajúce zasklenie vám poskytuje úplné súkromie. Odolná MDF doska so stabilizačnou výplňou zaručuje odolnosť proti nárazu a dyha zaisťuje estetický vzhľad na roky. Zámok a pánty sú už súčasťou sady.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dvere bez presklenia, masívne dvere Olga 80 ľavý sivý dub budú skvelou voľbou. S úspechom ich využijete v spálni, kancelárii či špajzi. Efektne oddeľujú dva interiéry a dopĺňajú usporiadanie miestností. Vďaka ich jednoduchému tvaru a oku lahodiacej drevenej dyhe sa dajú ľahko zladiť s dekorom klasických aj moderných interiérov. Masívne dvierka Oľga ľavý sivý dub sú vyrobené z MDF dosky dodatočne vystuženej svetlou výplňou. Vďaka tomu krídlo stabilne drží v ráme a je odolné voči deformácii a nárazom. Jeho montáž pre vás nebude problém - pánty a zámok sú už súčasťou sady. Výrobok patrí do série Olga - skontrolujte aj jeho ďalšie varianty.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443047185 |

1850 + recenzí








