DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 80 pravé dvere izby, orech sever
Oľga 80 pravé dvere izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 80 pravé dvere izby, orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Olga sever orech pravé sa vyznačujú solídnym spracovaním. Budú dobre fungovať v moderných aj klasicky zariadených interiéroch. Sú ľahké, pevné a ľahko sa inštalujú. Dodávajú sa s dvojročnou zárukou. V našej predajni nájdete mnoho ďalších modelov dverí z kolekcie Olga, ktoré si viete upraviť z hľadiska technických parametrov.
Vlastnosti a výhody
Severné izbové dvere Olga 80 pravý orech majú pevnú konštrukciu. Základom sú dosky s voštinovou výplňou vo vnútri. Táto kombinácia zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Na povrchu je fólia. Zodpovedá za farbu a vzor a dodatočne spevňuje podklad a chráni ho pred poškriabaním. Severné izbové dvere Olga pravý orech sa vyznačujú presklením, ktoré prepúšťa svetlo do interiéru. Sklo je mliečne, takže poskytuje súkromie. Estetickou hodnotou tohto modelu sú jeho nadčasové farby. Vďaka tomu ich ľahko zladíte do akéhokoľvek aranžmánu. Na tento model dverí sa vzťahuje dvojročná záruka. Pozrite si ďalšie varianty dverí z kolekcie Olga v predajni Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443054992 |

1850 + recenzí








