DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 80 pravé izbové dvere, dub sonoma
Oľga 80 pravé izbové dvere, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 80 pravé izbové dvere, dub sonoma3-7 dní125 €101,63 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere sa inštalujú do samostatných miestností - sú nevyhnutným prvkom vybavenia každého funkčného bytu. Vyzerajú výnimočne elegantne, pretože sú hnedé a majú módne glazúry. Model pokrytý dyhou zostane dlho odolný voči poškriabaniu. Ponúkame vnútorné aj vonkajšie dvere.
Vlastnosti a výhody
Dvere využijete pri dokončovacích prácach na oddelenie miestností – budú užitočné vo väčšine domácností a firiem. Sú v univerzálnej hnedej farbe, takže pri zmene okolitej farby ich nebudete musieť vymieňať. Verzia so vzorom imitujúcim štruktúru dreva bude dokonalým doplnkom tradičnej miestnosti. Elegantné presklenie dodáva dverám atraktívny vzhľad. Ponúkaný model sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože jeho povrch je pokrytý dyhou, ktorá celok chráni proti oderom. Rozmery produktu si jednoducho prispôsobíte svojim individuálnym očakávaniam, keďže navrhovaný sortiment obsahuje verzie s rôznymi technickými parametrami.
- Stabilizačná náplň
- Povrch podobný drevu
- Tradičné farby a vzor
- Krytina listu: dyha
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 840 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 20,8 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5902659251022 |

1850 + recenzí









