DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Oľga 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Olga strieborný dub strieborné sú určené do interiéru a skvele poslúžia vo vašej kancelárii, obývačke alebo spálni. Zabezpečia vysoký komfort používania v interiéri vďaka svojim zvukovoizolačným vlastnostiam. Dvierka majú prirodzený odtieň a atraktívne matné presklenie, vďaka čomu dokonale zapadnú do každého aranžmánu. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Olga 90 ľavý strieborný dub sú vyrobené z odolnej a pevnej MDF dosky. Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickým faktorom. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že krídlo dverí sa ľahko udržiava v čistote. Celá konštrukcia je doplnená opálovým presklením, ktoré robí z dverí atraktívny doplnok interiéru. Inštalácia dverí je jednoduchá, takže ju ľahko zvládnete aj sami. Oľga ľavé izbové dvere strieborný dub imitujú svojím vzhľadom prírodné drevo. Skvele sa budú hodiť do rustikálnych priestorov vášho domova alebo obchodných priestorov. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Naše predajne ponúkajú aj iné modely dverí v rôznych farbách. Skontrolujte a vyberte krídlo dverí, ktoré bude vo vašej domácnosti najlepšie fungovať.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,62 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443054527 |

1850 + recenzí








