DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Olga 90 masívne dvere ľavé, dub sivý
Olga 90 masívne dvere ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Olga 90 masívne dvere ľavé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvierka z dubového dreva Olga ľavé sú perfektným spôsobom, ako doplniť funkčnosť obývacej izby alebo kancelárie. Chýbajúce presklenie v krídle vám poskytne úplné súkromie. Vďaka vyrobeniu z odolnej MDF vás bude krídlo dlho tešiť. Estetická dyha uľahčuje údržbu povrchu.
Vlastnosti a výhody
Odolné dvere, ktoré ladia s dizajnom interiéru, ho budú zdobiť na dlhú dobu. Vyberte si masívne dvere z dubu Olga 90 ľavé šedé, ktoré sa skvele hodia do pracovne, obývačky, ale aj špajze či komory. Nemajú presklenie, takže poskytujú úplné súkromie - takže sú ideálne aj do spálne. Dyha pripomínajúca prírodné drevo robí výrobok vhodný do klasických aj moderných aranžmánov. Dvierka Oľga ľavý masívny sivý dub sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky. Vystužená stabilizačnou výplňou zaručuje odolnosť proti nárazom a deformáciám. Zámok a pánty sú už súčasťou sady. V našom bohatom sortimente nájdete aj ďalšie prvky série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17,82 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443047208 |

1850 + recenzí








