DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 masívne dvere, pravé, strieborný dub
Oľga 90 masívne dvere, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 masívne dvere, pravé, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Olga, pravé, dub strieborný, sú produktom, ktorým možno oddeliť napríklad spálňu alebo kanceláriu od ostatných miestností. Prezentovaný model vám umožní stíšiť interiér a zvýšiť komfort odpočinku. Použitie dverí s elegantnou dyhou doplní usporiadanie priestoru. Výrobok je vyrobený z odolnej MDF dosky.
Vlastnosti a výhody
Oľga 90 pravé masívne strieborné dubové dvere vám umožnia oddeliť izby od chodby a ostatných interiérov. Tým sa zvýši komfort pobytu v byte. Prezentovaný model tiež dokonale potláča zvuky prichádzajúce zvonka z miestnosti. Pravé strieborné masívne dvere Olga elegantne a štýlovo doplnia priestorové usporiadanie. Dvierka vyrobené z MDF sú trvácne a odolné voči poškriabaniu. Ich povrch pripomínajúci drevo bude ideálny pre rustikálny a škandinávsky štýl interiéru. V prezentovanom krídle nie je žiadne zasklenie. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Internetový obchod Castorama ponúka rôzne modely krídel zo série Olga. Nezabudnite si pozrieť ponuku, ktorú sme pre vás pripravili.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17,82 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443054374 |

1850 + recenzí








