DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 pravé dvere do izby, dub šedý
Oľga 90 pravé dvere do izby, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 pravé dvere do izby, dub šedý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Olga pravý sivý dub sú efektívnym spôsobom ako dokončiť dverný otvor v spálni, pracovni alebo obývačke. Opálové zasklenie dodáva eleganciu a funkčnosť. Vďaka vyhotoveniu z masívnej MDF Vám bude krídlo slúžiť dlhú dobu. Dyha v atraktívnej farbe zaručuje estetický vzhľad na roky.
Vlastnosti a výhody
Ak si chcete vo svojom dome vytvoriť súkromný priestor, pomôžu vám s tým izbové dvere Olga 90 pravý sivý dub. Opálové jednovrstvové presklenie jemne presvetlí tmavý interiér haly, no zároveň nedovolí nahliadnuť dovnútra miestnosti. Dverné krídlo sa bude skvele hodiť do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Dyha pripomínajúca prírodné drevo z neho robí výbornú voľbu do moderného aj klasického interiéru. Pravé izbové dvere Olga, dub sivý, sú vyrobené z MDF dosky dodatočne vystuženej stabilizačnou výplňou. Vďaka tomu sú vysoko odolné voči poškodeniu a deformácii a zachovávajú si svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série izbových dverí Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,62 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443047376 |

1850 + recenzí








