DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 pravé dvere do izby, strieborný dub
Oľga 90 pravé dvere do izby, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 pravé dvere do izby, strieborný dub3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Olga pravý strieborný dub možno použiť na oddelenie akýchkoľvek miestností v dome, aby vám a vašej domácnosti poskytli vysokú úroveň súkromia. Dvere majú opálové presklenie, ktoré nenápadne prepúšťa svetlo a má dekoratívnu funkciu. Výrobok je vyrobený z pevnej MDF dosky, ktorá má vynikajúce parametre odolnosti. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oľga 90 pravé izbové dvere, dub strieborný, sú produktom, ktorý využijete pri úprave interiéru. Vďaka nim oddelíte izby od chodby a poskytnete interiéru výbornú akustickú izoláciu. Izbové dvere Olga pravý strieborný dub majú elegantný vzhľad. Ich odtieň dokonale ladí s moderným dekorom. Prirodzený vzhľad náteru imituje skutočné drevo. Krídlo bolo dodatočne zdobené opálovou lazúrou. Táto úprava nielenže vyzerá štýlovo, ale umožňuje aj prúdenie svetla medzi napríklad predsieňou a miestnosťami. Okrem dekoratívnej funkcie má krídlo dverí aj praktickú úlohu. Ľahko sa montuje a MDF doska je materiál, ktorý sa ľahko udržuje v čistote. Pozrite si aj ďalšie modely dverí zo série Olga dostupné v predajniach Castorama.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,62 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443054534 |

1850 + recenzí








