DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 pravé izbové dvere, dub sonoma
Oľga 90 pravé izbové dvere, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 pravé izbové dvere, dub sonoma3-7 dní148 €120,33 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere sú určené na oddelenie miestností - majú izolačné vlastnosti, takže zabránia prenikaniu hluku zvonku do miestnosti. Sú vo farbe dub sonoma, takže ich ľahko skombinujete s inými predmetmi so štruktúrou dreva. Dyha ich chráni pred škrabancami a odreninami. Ponúkame nielen interiérové dvere, ale aj exteriérové dvere.
Vlastnosti a výhody
Dvere sú určené na oddelenie miestností – uplatnenie nájdu vo väčšine domácností. Funkčný výrobok poskytuje členom domácnosti nielen pocit súkromia, ale zároveň tlmí hluk prichádzajúci z chodby. Dlho bude vyzerať skvele, pretože je pokrytý dyhou, ktorá ho chráni pred odreninami. Ponúkaný model zvýrazní atraktívny vzhľad vášho okolia, pretože má módne presklenie. Nadčasová hnedá farba sa bude skvele hodiť do tradičných aj moderných izieb. Dvere sú zdobené vzorom imitujúcim štruktúru dreva, takže budú perfektným doplnkom miestnosti s doplnkami z tohto materiálu. Navrhovaný sortiment zahŕňa modely rôznych veľkostí, takže si môžete vybrať verziu zodpovedajúcu veľkosti vášho dverného otvoru.
- Stabilizačná náplň
- Povrch podobný drevu
- Tradičné farby a vzor
- Krytina listu: dyha
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 940 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,8 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5902659260567 |

1850 + recenzí









