DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Onyxová výsuvná drezová batéria Franke Orbit
Onyxová výsuvná drezová batéria Franke Orbit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Onyxová výsuvná drezová batéria Franke Orbit3-7 dní174,81 €142,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebujete batériu do kuchynského drezu, ale chcete, aby bola ekonomická? Takýmto riešením je onyxová drezová batéria Franke Orbit Pull-Out. Tento model je nielen spoľahlivý, ale aj ľahko inštalovateľný kohútik. Je to tiež ekonomická batéria vďaka kryštálovej laminárnej tryske, ktorá výrazne znižuje množstvo rozstrekov.
Vlastnosti a výhody
Onyxová výsuvná drezová batéria Franke Orbit je nielen praktický výrobok, ale aj veľmi dekoratívny. Má rozmery 210 x 225 mm. Navyše má 35 mm hlavu. Onyxová drezová batéria Franke Orbit Pull-Out je stojaci model. Vďaka výsuvnému výtoku je model praktický a uľahčuje každodenné používanie vodovodnej batérie. Vďaka dizajnu samotnej batérie je možná aj úspora vody až 50 %. Kryštalický laminárny prúd znižuje množstvo rozstrekov, čo výrazne znižuje účty za vodu. Výsuvná batéria série Orbit je vyrobená z materiálov ako mosadz, nehrdzavejúca oceľ a plast. Vďaka tomu je odolný voči teplotám. Na výrobok je záruka 2 roky na náter, 5 rokov na hlavu a 15 rokov na tesnosť tela.
- Dlhoročné bezproblémové používanie
- Dlhá záruka na tesnosť karosérie
- Ľahko umývateľná zelenina a ovocie
- Úspora vody až 50%
- Kryštalický laminárny prúd znižuje rozstrekovanie
- Vyťahovací výtok
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 225 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| séria | Vysúvací orbit |
| Typ batérie | Slobodný |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ rukoväte | Páka |
| Typ výtoku | S |
| Farba | Onyx |
| Materiál | Mosadz a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 7612985877305 |

1850 + recenzí











