DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Onyxový drez Franke Bliss 611-78
Onyxový drez Franke Bliss 611-78
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Onyxový drez Franke Bliss 611-783-7 dní235,53 €191,49 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolné voči UV žiareniu - farby nevyblednú
- Technológia znižuje rast baktérií až o 99 %
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 735 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 500 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Onyx |
| Hmotnosť produktu | 15,78 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612986211207 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









