DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Pásky a lepidlá
- Pattex Wood montážne lepidlo 385 g
Pattex Wood montážne lepidlo 385 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pattex Wood montážne lepidlo 385 g3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Montážne lepidlo Pattex Drewno je ekologický produkt so všestranným využitím. Vhodné na lepenie dreva, polystyrénu a iných materiálov, pokiaľ je jeden z povrchov savý. Tento produkt je vodeodolný a flexibilný. Môžete tiež maľovať lepidlo. Prípravok veľmi dobre vypĺňa medzery v podklade. Tiež sa ľahko používa a čistí.
Vlastnosti a výhody
Montážne lepidlo Pattex Wood 385 g je produkt, ktorý je možné použiť na lepenie rôznych materiálov. Vhodné na omietku, drevo, keramiku, drevotriesku a iné povrchy, pokiaľ je jeden z nich savý. Okrem toho môžete toto lepidlo použiť na horizontálne a vertikálne povrchy. Tento produkt dokonale vyplní medzery v podklade. Okrem toho sa ľahko používa a ľahko sa čistí. Montážne lepidlo Pattex Drewno je vodeodolný a flexibilný výrobok. Úspešne ho môžete aj vymaľovať. Biela farba uľahčuje pridanie inej farby. Základom lepidla je akrylová disperzia. To z neho robí ekologický produkt. Pozrite si aj ďalšie lepidlá dostupné v predajniach Castorama. Priraďte výrobok k typu materiálu, ktorý sa má lepiť.
- Ekologické
- Jednoduché použitie a čistenie
- Vodotesné a flexibilné
- Dá sa maľovať
- Vypĺňa medzery v podklade
- Výťažnosť: 300 g/m2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Pattex |
| Priemer nádoby | 50 mm |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Doba schnutia | 24 - 48 hodín |
| Čas vytvrdzovania | 48h |
| Hustota | 1400 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 9000101138504 |

1850 + recenzí








