DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Montážne peny
- Pena do pištole Tytan Low Expansion 750 ml
Pena do pištole Tytan Low Expansion 750 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pena do pištole Tytan Low Expansion 750 ml3-7 dní15,98 €12,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pištoľová pena je vynikajúci produkt, veľmi užitočný pri izolácii miestností alebo pri upevňovaní zárubní. Prípravok v prvom rade správne vyplní medzery, vďaka čomu utesní okná či dvere. Prípravok nanesiete na špeciálnu pištoľ, ktorá vám pomôže produkt presne distribuovať na konkrétne miesto.
Vlastnosti a výhody
Pena je produkt, ktorý umožňuje jednoduché pripevnenie zárubní alebo utesnenie prestupov potrubí. Produkt dobre poslúži aj na tepelnú izoláciu miestností vo vašom dome, vďaka čomu vám poskytne pohodlný odpočinok v chladných dňoch. Pena má navyše správnu konzistenciu, ktorá dokonale vyplní všetky medzery – aj tie najmenšie. Nanášanie peny je jednoduché a zvládnete to aj sami, pomocou špeciálnej pištole, ktorá produkt správne rozdelí na konkrétne miesto. Nepochybnou výhodou produktu je jeho účinnosť, vďaka ktorej penu využijete pri mnohých iných montážnych prácach. Prezentovaná ponuka obsahuje aj iné druhy pien.
- Doba spracovania 40 min
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Štandardné | F/B3 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Maximálna teplota okolia | 100 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna teplota okolia | -60 °C |
| Kapacita | 750 ml |
| Veľkosť vhodnej expanznej nádoby | 55 l |
| Farba | žltá |
| Kód produktu | 5907516952630 |

1850 + recenzí








