DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Pevné dvere Windoor Trame 80 ľavý orech sever
Pevné dvere Windoor Trame 80 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevné dvere Windoor Trame 80 ľavý orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trameové masívne dvere nájdu uplatnenie v každom elegantnom byte - dajú sa nimi štýlovo oddeliť jednotlivé miestnosti. Sú vyrobené z pevnej MDF dosky potiahnutej finálnou fóliou, vďaka čomu majú výbornú mechanickú pevnosť. Produkt vo farbe orech je navyše dokonalou dekoráciou pre váš interiér.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Windoor Trame sú určené na vnútorné použitie, takže ich úspešne využijete na oddelenie miestností vo vašom byte. Každý člen domácnosti vďaka nim získa vo svojej izbe nielen maximálnu mieru súkromia, ale aj atraktívny kúsok zariadenia. Dverné krídlo v klasickej farbe orech jednoducho dodá elegantný charakter vášmu interiéru. Okrem toho má výrobok nadpriemerné vlastnosti odolnosti, pretože je vyrobený z pevnej MDF dosky a povrchovej fólie. Dvere sú dodávané s pántmi a zámkom - typ zámku si môžete vybrať podľa svojich potrieb, pretože k dispozícii sú modely kľúč, cylindrická vložka a kúpeľňa. V našej ponuke nájdete aj dverné krídla iných výrobcov, takže si ľahko vyberiete variant, ktorý sa hodí do vášho bytu.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,38 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539256074 |

1850 + recenzí








