DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Pevné dvere Windoor Trame 90 ľavý orech sever
Pevné dvere Windoor Trame 90 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevné dvere Windoor Trame 90 ľavý orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvierka majú univerzálne farby a klasický orechový odtieň. Vďaka tomu sa ľahko zmestia do klasických aranžmánov, ktorým dominujú teplé farby, drevené doplnky a tradičné akcenty. Dverné krídlo je vysoko odolné voči deštruktívnym faktorom, pretože na jeho výrobu bola použitá odolná MDF doska.
Vlastnosti a výhody
Pevné dvere môžete úspešne použiť vo svojej kancelárii. Prvok vám poskytne pohodlné pracovné podmienky. Produkt môžete použiť aj v klasicky zariadenej spálni - zvýrazní atmosféru a vytvorí dokonalé podmienky pre relaxáciu. Dverné krídlo je vyhotovené v odtieni orech, takže sa bude dobre vynímať v miestnostiach, v ktorých dominujú drevené dekorácie, tradičné doplnky a teplé farby. Dvere sa vplyvom mechanických faktorov nezničia, pretože sú vyrobené z odolnej MDF dosky a zakončené ochrannou fóliou. Vďaka tomu si zachovajú hladký povrch, farebnú hĺbku a atraktívny vzhľad po dlhé roky. V ponuke výrobcu sú aj modely v iných farbách a veľkostiach – úspešne nájdete to najlepšie krídlo dverí pre vás.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Krytie listu: "finiš" fólia
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,3 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5907539256098 |

1850 + recenzí








