DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Pevné dvere Windoor Trame 90 pravý orech sever
Pevné dvere Windoor Trame 90 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevné dvere Windoor Trame 90 pravý orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere vám zabezpečia pocit súkromia, ktorý prospieva oddychu aj práci. Vďaka tomu nájdu uplatnenie v spálni aj v kancelárii. Prvok má univerzálne využitie – s úspechom sa dá použiť aj v kancelárskych miestnostiach. Dverné krídlo si zachová svoj atraktívny vzhľad po dlhú dobu, pretože je vyrobené z odolného materiálu a zakončené špeciálnou ochrannou fóliou.
Vlastnosti a výhody
Dvere skvele poslúžia v klasickej spálni aj v tradične usporiadaných miestnostiach určených na prácu – kancelárie, kancelárie a verejné priestory. Prvok je plný, takže poskytuje pocit súkromia a vysokého komfortu. Výrobok má univerzálne farby a elegantný vzhľad, vďaka čomu úspešne zatraktívni vzhľad interiérov a dodá im osobitý charakter. Výrobok sa vplyvom častého používania neznehodnotí - pri jeho výrobe je použitá odolná MDF doska. Vďaka tomu je list vysoko odolný voči mechanickým faktorom. Prvok je pokrytý špeciálnou fóliou, ktorá chráni povrch dverí pred poškriabaním. Vďaka tomu vyzerajú atraktívne po mnoho rokov.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Krytie listu: "finiš" fólia
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,3 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907539256104 |

1850 + recenzí








