DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Pevný nosník rámu Radex 60, borovica bez uzlov
Pevný nosník rámu Radex 60, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevný nosník rámu Radex 60, borovica bez uzlov3-7 dní30,79 €25,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Horizontálny prvok Radex je nevyhnutnou súčasťou pri montáži zárubne, na ktorú sa umiestňujú interiérové dvere. Nosník je vyrobený z borovicového dreva, ktoré vďaka svojim vlastnostiam dodáva konštrukcii pevnosť a odolnosť proti poškodeniu. Navyše surové drevo vyzerá mimoriadne atraktívne vďaka svojej prirodzenej svetlej farbe.
Vlastnosti a výhody
Horizontálny prvok Radex je nevyhnutný pri montáži zárubne, čo je konštrukcia na zavesenie interiérových dverí. Pripevňuje sa na hornú časť otvoru v stene a pretože je bez pántov, môže byť použitý pre ľavé aj pravé dvere. Nosník je vyrobený z borovicového dreva, ktoré má vlastnosti zaisťujúce dlhodobú životnosť výrobkov. Tvrdý materiál s vysokou hustotou je mimoriadne stabilný, trvácny a odolný voči mechanickému poškodeniu. Surové drevo navyše vyzerá neskutočne atraktívne, takže dodá vášmu interiéru estetický a prírodný charakter. V ponuke je tento model trámu v rôznych veľkostiach, aby ste ho ľahko pripevnili k otvoru vo vašej stene.
- masívne drevo
- Jednoduchá montáž
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Radex |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 62,6 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907592244957 |

1850 + recenzí










