DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Pevný nosník rámu Radex 80, borovica bez uzlov
Pevný nosník rámu Radex 80, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevný nosník rámu Radex 80, borovica bez uzlov3-7 dní30,79 €25,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Horizontálny prvok Radex je nevyhnutnou súčasťou pri vytváraní zárubne, na ktorú sa vešajú interiérové dvere. Je vyrobený zo surového borovicového dreva, ktoré vďaka svojej tvrdosti dodáva konštrukcii vysokú stabilitu a mechanickú pevnosť. Výrobok má prirodzenú svetlú farbu, takže dokonale ozdobí váš interiér.
Vlastnosti a výhody
Horizontálny prvok Radex je nevyhnutným prvkom pri dokončovacích prácach vo vašom byte. Pripevňuje sa na vrch stenového otvoru, kde je jednou z častí zárubne, na ktorej sú dvere namontované. Je vyrobený z borovicového dreva, ktorého vlastnosti zaručujú dlhodobú životnosť predmetov z neho vyrobených. Je extrémne tvrdý a má zvýšenú hustotu, takže nosník je mimoriadne stabilný a odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Drevo bolo ponechané v surovom stave, takže sa môžete sami rozhodnúť, ako chcete svoju zárubňu ozdobiť – ponechať jej pôvodný prírodný vzhľad, naimpregnovať alebo natrieť úplne inou farbou. Vodorovný nosník je ideálny na zavesenie pravých aj ľavých dverí.
- masívne drevo
- Jednoduchá montáž
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Radex |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 82,6 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907592244971 |

1850 + recenzí










