DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Pevný nosník rámu Radex 90, borovica bez uzlov
Pevný nosník rámu Radex 90, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevný nosník rámu Radex 90, borovica bez uzlov3-7 dní30,79 €25,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Horizontálny prvok Radex je nevyhnutnou súčasťou pri montáži zárubne, na ktorú sa umiestňujú interiérové dvere. Vyrobené zo surového borovicového dreva, má atraktívny prírodný vzhľad a vyznačuje sa vysokou mechanickou pevnosťou a stabilitou. V ponuke sú nosníky v rôznych veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Horizontálny prvok Radex je položka kompatibilná s produktmi iných výrobcov, s ktorou vytvoríte atraktívnu zárubňu, na ktorú sa vešia interiérové dvere. Trám je vyrobený zo surového borovicového dreva, takže pôsobí mimoriadne elegantne a prirodzene. Aby ste zvýraznili hĺbku jeho svetlej farby, stačí ho natrieť bezfarebným lakom, ktorý navyše celému dodá patričný lesk. Tvrdý materiál s vysokou hustotou zaručuje výrobkom z neho mnoho rokov životnosti, stability a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Preto si zárubňa dlhšie zachováva svoju funkčnosť. V ponuke je tento produkt v rôznych veľkostiach, takže si ho ľahko prispôsobíte veľkosti otvoru vo vašej stene.
- masívne drevo
- Jednoduchá montáž
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Radex |
| Hĺbka (cm) | 4 cm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 92,6 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,35 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907592244988 |

1850 + recenzí










