DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Pevný nosník zárubne Winfloor 80 strieborný
Pevný nosník zárubne Winfloor 80 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevný nosník zárubne Winfloor 80 strieborný3-7 dní39,50 €32,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám je prvok určený na dotvorenie zárubne – hodí sa pri dokončovacích prácach vo väčšine bytov, pretože celok umožňuje správnu montáž dverného krídla. Zárubňa navyše zaručí estetický vzhľad konštrukcie. Navrhovaný sortiment zahŕňa aj ďalšie druhy tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Nosník je súčasťou zárubne, teda konštrukcie určenej na správnu montáž dverí. Prvok sa používa pri dokončovacích prácach v obytných budovách a verejných priestoroch. Produkt navyše dodáva dvernému krídlu estetický vzhľad, ktorý má pozitívny vplyv na dizajn vášho interiéru. Strieborný lúč môžete úspešne kombinovať s ďalšími doplnkami v rovnakej farbe. Zárubňu môžete zostaviť sami alebo s pomocou odborníka, ak ste tento typ úloh ešte nikdy nevykonávali. Súčasťou navrhovanej ponuky sú aj pánty, dverné krídla a zámky, vďaka ktorým zoženiete veci, ktoré sa vám budú hodiť pri plánovanej práci.
- Spolu so základňou vytvára zárubňu
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Dostupné rôzne veľkosti a farby
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Hrúbka produktu | 44 mm |
| šírka (cm) | 10 cm |
| výška (cm) | 101 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,15 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539362140 |

1850 + recenzí








