DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Pevný nosník zárubne Winfloor 90 strieborný
Pevný nosník zárubne Winfloor 90 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pevný nosník zárubne Winfloor 90 strieborný3-7 dní39,50 €32,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je súčasťou zárubne, teda konštrukcie určenej na správnu montáž dverí. Je striebornej farby, vďaka čomu pôsobí mimoriadne elegantne - rám navyše dodá dverám estetické zakončenie. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie doplnky používané pri rekonštrukčných prácach.
Vlastnosti a výhody
Nosník sa používa pri dokončovacích prácach - je určený na výrobu zárubní. Celok umožňuje správnu montáž dverí, takže produkt bude užitočný ako v bytoch, tak aj vo verejných budovách. Dizajn dodáva dverám aj estetický vzhľad, ktorý má pozitívny vplyv na úpravu okolia. Model je strieborný, takže ho ľahko skombinujete s ďalšími prvkami v tejto farbe. Plánovanú prácu môžete vykonať sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak nemáte skúsenosti s montážnymi prácami. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie doplnky používané pri montáži dverí, aby ste mohli úspešne skompletizovať produkty, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.
- Spolu so základňou vytvára zárubňu
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Dostupné rôzne veľkosti a farby
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Hrúbka produktu | 44 mm |
| šírka (cm) | 10 cm |
| výška (cm) | 101 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,5 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907539362157 |

1850 + recenzí








