DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Montážne peny
- Pištoľová pena Tytan Energy2020 750 ml
Pištoľová pena Tytan Energy2020 750 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pištoľová pena Tytan Energy2020 750 ml3-7 dní19,68 €16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pena je určená na správnu montáž dverí a okien. Je tiež ideálny na utesnenie spojov striech, stien a stropov. Jeho používaním dosiahnete dlhodobo vynikajúce pracovné výsledky - polyuretánový prostriedok je odolný proti praskaniu a odštiepeniu. Penu nanesiete jednoducho pištoľou
Vlastnosti a výhody
Pena sa používa pri dokončovacích prácach - umožňuje správnu montáž okien a dverí. Úspešne si ho prispôsobíte svojim potrebám, pretože je ideálny aj na utesnenie spojov striech, stien a stropov. Polyuretánový prostriedok sa vyznačuje výbornou priľnavosťou, zaisťuje vynikajúce pracovné výsledky po dlhú dobu. S jeho funkčnosťou budete spokojní, pretože je odolný voči škodlivým vplyvom vysokých a nízkych teplôt. Pena je určená na distribúciu pomocou pištole, čo umožňuje rýchle vykonanie plánovanej práce. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne prípravky užitočné pri dokončovaní bytov, takže úspešne dokončíte produkty, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.
- Možno použiť v lete aj v zime
- Homogénna, hustá štruktúra
- Energeticky úsporná montáž okien a dverí
- Znižuje tepelné straty pri izolácii stolárskych výrobkov
- Systém, ktorý zabraňuje prilepeniu ventilu
- Väčšia bezpečnosť práce
- Neobsahuje freóny
- Kapacita: 45 l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Montážna pena |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | titán |
| Štandardné | F/B3 (EN 13 501 / DIN 4102-1) |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Striekacia pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | -10 °C |
| Kapacita | 750 ml |
| Požiarna odolnosť | S triedou požiarnej odolnosti |
| Farba | žltá |
| Kód produktu | 5907516952654 |

1850 + recenzí








