DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Plné dvere Olga 90 ľavý orech sever
Plné dvere Olga 90 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plné dvere Olga 90 ľavý orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné masívne dvere Olga ľavé orech vám svojou stabilnou konštrukciou zabezpečia súkromie každý deň. Model nemá žiadne sklo, čo zvyšuje súkromie v miestnosti. Navyše obmedzuje prenikanie svetla zvonku do miestnosti. Dvere využijete v spálni, kancelárii aj špajzi. Jedinečná povrchová úprava robí produkt veľmi pôsobivým.
Vlastnosti a výhody
Masívne severné dvere Olga 90 ľavý orech sú výbornou voľbou, ak hľadáte odolný produkt, ktorý vám poskytne súkromie. Voštinová výplň výrobku zaisťuje stabilitu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Vďaka tomu sa dvere ľahko ovládajú a ich preprava a montáž nevyžaduje veľkú silu. Tiež stojí za to zdôrazniť estetickú úpravu tohto produktu. Na tento účel bola použitá vysokokvalitná povrchová fólia, ktorá chráni konštrukciu pred poškriabaním a navyše jej dodáva jedinečný vzhľad. Univerzálna farba umožňuje ľahké zladenie severných masívnych dverí Olga orech vľavo k ostatným prvkom interiéru. V našej ponuke nájdete aj iné veľkosti a modely dverí, vrátane produktov zo série Olga.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443054848 |

1850 + recenzí








