DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Plné dvere Roma 60 ľavý orech sever
Plné dvere Roma 60 ľavý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plné dvere Roma 60 ľavý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pevné rómske ľavé orechové severné dvere sú široké šesťdesiat centimetrov, takže dobre poslúžia aj v malých otvoroch. Sú kompletne zakryté a vyrobené z pevných materiálov. Napriek tomu majú ľahkú konštrukciu, čo značne uľahčuje montáž a prepravu. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších typov dverí z kolekcie Roma, ktoré môžete dizajnovo a konštrukčne zladiť.
Vlastnosti a výhody
Si v záverečnej fáze? Pri dokončovaní stolárstva sa vám budú hodiť severné masívne dvere Roma 60 ľavý orech. Majú vstavanú konštrukciu, takže sa skvele hodia do spálne, kancelárie, komory či špajze. Tento typ dverí sa vyznačuje estetickým spracovaním. Môže za to povrchová fólia, ktorá dodáva farbu, vzor a navyše chráni povrch. Pod ním sa nachádzajú dva pevné taniere a výplň v tvare včelieho plástu. Toto riešenie zaručuje odolnosť na mnoho rokov. Severné dvere Roma masív ľavý orech sú ľahké, čo značne uľahčuje ich montáž. Okrem toho sa ľahko používajú. Majú kompaktné rozmery, takže sa výborne hodia do miest, kde je otvor dverí naozaj úzky. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších variantov dverí z kolekcie Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443208739 |

1850 + recenzí








