DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Plné dvere Roma 60 pravý orech sever
Plné dvere Roma 60 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plné dvere Roma 60 pravý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte dokonalé dvere? Skontrolujte severné masívne dvere Roma pravý orech. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a zdobené v decentných, klasických farbách. Budú dobre fungovať takmer vo všetkých interiéroch. Navyše zaručujú úplné súkromie, pretože na dverách nie je žiadne sklo. Produkt sa ľahko inštaluje a prepravuje.
Vlastnosti a výhody
Pri zariaďovaní bytu či rodinného domu sa oplatí zvoliť interiérové prvky, ktoré budú nielen krásne vyzerať, ale budú aj funkčné. Sú to dvere Roma 60 pravý orech severné masívne. Tento model nie je vybavený presklením ani podrezaním. Vďaka tomu bude dokonalým zavŕšením tínedžerskej izby, spálne či šatne. Severné dvere Roma masív pravý orech sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Aby bola zaistená trvanlivosť produktu, bola konštrukcia dverí vystužená voštinovou štruktúrou. Navyše je na ne aplikovaná povrchová fólia, vďaka ktorej sú dvere vizuálne estetické. Navyše sa ľahko montujú a prepravujú. Pozrite si aj ďalšie produkty z predajne Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443208746 |

1850 + recenzí








