DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Plné dvere Roma 90 ľavé orech sever
Plné dvere Roma 90 ľavé orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plné dvere Roma 90 ľavé orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri rekonštrukciách a stavebných prácach voľte masívne severné dvere Roma ľavý orech. Výrobok má nízku hmotnosť, čo uľahčuje prepravu a inštaláciu. Dôležité je, že sa to premieta do jednoduchého ovládania dverí. Výplň má voštinovú štruktúru, ktorá zabezpečuje stabilizáciu a povrchová fólia zaručuje originálny vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Masívne severné dvere Roma 90 ľavý orech sú dobrou voľbou, ak chcete mať v miestnosti pocit súkromia. Celý panel bez presklenia chráni interiér pred vonkajšími očami. Výrobok je vyplnený štruktúrou v tvare včelieho plástu, ktorá zabezpečuje stabilizáciu. Vyberte si masívne dvere Roma 90 ľavý orech sever a získate výrobok, ktorý si zachová svoj vzhľad aj po mnohých rokoch používania. Tento model je navyše pokrytý prvotriednou povrchovou fóliou, vďaka ktorej je odolný voči poškriabaniu. Univerzálna farba produktu umožňuje jednoduché zladenie s inými prvkami interiéru. V ponuke Castoramy sú aj ďalšie produkty zo série Roma.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443208678 |

1850 + recenzí








