DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Plné dvere Roma 90 pravý orech sever
Plné dvere Roma 90 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plné dvere Roma 90 pravý orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné dvere Roma masív pravý orech sú pevnou konštrukciou a originálnym štýlom v jednom. Boli navrhnuté a vyrobené s dôrazom na najmenší detail. Budú dobre fungovať v moderných aj klasických aranžmánoch. V sortimente predajne Castorama nájdete aj ďalšie možnosti dverí z kolekcie Roma, ktoré sa líšia rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Roma 90 pravý orech sever sú spojením funkčnosti a kvalitného spracovania. Základ tvoria dva vonkajšie pláty s plástovou výplňou medzi nimi. Na vrchu je použitá fólia, ktorá dodáva farbu a vzor a navyše posilňuje štruktúru. Masívne dvere Roma pravý orech sever sú odolné. Sú kompletne zabudované, takže dobre poslúžia nielen v bytových priestoroch, ale aj v kanceláriách. Ich inštalácia pre vás nebude problém. Odporúčajú sa najmä do spálne, špajze, kancelárie či skladu. Nadčasová farba sa bude hodiť do klasického aj moderného interiéru. Pozrite si aj ďalšie možnosti krídel dverí Roma, ktoré sa líšia dizajnom.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443208685 |

1850 + recenzí








