DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Sádry
- Sypké sadrové omietky
- Plnička omietky Dolina Nida 2 kg
Plnička omietky Dolina Nida 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plnička omietky Dolina Nida 2 kg3-7 dní4,65 €3,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sadrový tmel je ideálny na dokončenie miestností vo vašom byte sami. Umožňuje efektívne a esteticky vyplniť medzery v stenách, vďaka čomu budú vaše povrchy hladké a pripravené na maľovanie. Môžete ho použiť aj v exteriéri, takže sa vám bude hodiť pri renovácii fasád.
Vlastnosti a výhody
Sádrový tmel je určený na použitie v interiéri aj exteriéri, takže ho možno použiť pri stavebných a opravárenských prácach vo vašej domácnosti. Môžete ho použiť pri renovácii stien a fasád - omietka je hmota, ktorá sa dokonale prispôsobí akýmkoľvek defektom, ako sú praskliny, škrabance a diery po klincoch. Dodatočne ho môžete použiť aj pri kladení sadrokartónových dosiek, pretože zamaskuje škáry medzi nimi a vyhladí ich povrch. Maltu môžete nanášať pomocou základných omietacích pomôcok, t.j. hladidla, stierky alebo špachtle. Naša ponuka obsahuje aj iné malty, takže si môžete vybrať prípravok, ktorý potrebujete na vykonanie plánovaných prác.
- Univerzálne renovačné vlastnosti
- Dobrá pevnosť v tlaku
- Prírodný pôvod
- Prispôsobte základný náter typu použitého náteru; dodržujte odporúčania výrobcu farieb alebo tapiet
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 2 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Typ balenia | ks |
| Inštrukcie na používanie | Ručné - nerezové omietacie náradie (oceľové hladidlo, stierka, trapézová stierka) |
| Počet vrstiev | 1 |
| Farba | Svetlo šedá |
| výška (cm) | 15 cm |
| šírka (cm) | 12 cm |
| Hĺbka (cm) | 7,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Kód produktu | 5907783220067 |

1850 + recenzí










