DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Sádry
- Sypké sadrové omietky
- Plnička omietky Dolina Nida 20 kg
Plnička omietky Dolina Nida 20 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plnička omietky Dolina Nida 20 kg3-7 dní14,89 €12,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Omietka je univerzálne spojivo určené na zhotovovanie omietok na steny a stropy. Uľahčuje vypĺňanie dier v stene a vypĺňanie malých prasklín a škrabancov v omietke. Omietka sa ľahko nanáša na stenu bez ohľadu na konzistenciu výslednej hmoty. Spojivo je možné použiť na všetky obľúbené minerálne podklady.
Vlastnosti a výhody
Sádrový tmel uľahčuje opravu povrchov stien a stropov vo vnútri budov. Hmota sa používa na vyhladenie povrchu stien. Môže byť aplikovaný na všetky minerálne podklady, napríklad betón, cementovo-vápenné a sadrové omietky a sadrokartónové dosky, vďaka čomu je užitočný v každej fáze rekonštrukcie alebo výstavby domu. Umožňuje vytváranie odolných, pevných náterov - pomáha maskovať škrabance v omietke, drobné praskliny v stenách a nerovnosti stien. Je tiež užitočný na pripevnenie hliníkových rohov a prefabrikovaných omietkových prvkov. Sadra sa na stenu nanáša jednoducho nerezovým omietacím nástrojom – môžete použiť oceľovú stierku, stierku alebo trapézovú stierku. Zabezpečuje ľahké rozotieranie bez ohľadu na konzistenciu výslednej hmoty.
- Univerzálne renovačné vlastnosti
- Dobrá pevnosť v tlaku
- Prírodný pôvod
- Prispôsobte základný náter typu použitého náteru; dodržujte odporúčania výrobcu farieb alebo tapiet
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 20 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 1 hodina |
| Typ balenia | ks |
| Inštrukcie na používanie | Ručné - nerezové omietacie náradie (oceľové hladidlo, stierka, trapézová stierka) |
| Farba | Svetlo šedá |
| výška (cm) | 12 cm |
| šírka (cm) | 30 cm |
| Hĺbka (cm) | 59 cm |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Kód produktu | 5907783220289 |

1850 + recenzí










