DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Podhľady a lišty
- Podhľad z borovice Floorpol 14 x 95 x 2450 mm 1,86 m2
Podhľad z borovice Floorpol 14 x 95 x 2450 mm 1,86 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podhľad z borovice Floorpol 14 x 95 x 2450 mm 1,86 m23-7 dní36,68 €29,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Borovicový podhľad Floorpol je výrobok vyrobený z prírodného dreva. Vďaka použitiu tejto suroviny je podhľad nielen ekologický, ale vyznačuje sa aj dobrou tepelnou izoláciou. Okrem toho sa výrobok ľahko používa. V závislosti od vašich potrieb môžete použiť podhľad vo vnútri alebo mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Borovicový podhľad Floorpol 14 x 95 x 2450 mm 1,86 m2 je produkt so všestranným využitím. Môžete použiť podhľad vo vnútri budovy. Prvok je vhodný aj na vonkajšie použitie. Podhľad z borovice Floorpol poskytuje dobrú tepelnú izoláciu. Podhľad je vyrobený z borovicového dreva a je to prírodný produkt, vďaka čomu je šetrný k životnému prostrediu. Pamätajte, že prírodné drevo je surovina, ktorá si vyžaduje pravidelnú impregnáciu. Ponúkaný podhľad je z akostnej triedy dreva AB. Balenie obsahuje 8 kusov, čo stačí na pokrytie plochy 1 725 m2. Použitie podhľadu je jednoduché. Inštalácia sa vykonáva na rámové pásy, vzdialené od 40 do 60 cm. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Prírodný produkt
- Všestranné využitie
- Jednoduchosť použitia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podhľad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Floorpol |
| Dĺžka produktu | 2450 mm |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 95 mm |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Materiál | Borovica |
| Pokrytie | 1,73 m² |
| Kód produktu | 5907508719203 |

1850 + recenzí








