DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Podskrinkový digestor Franke FBI 525 GR
Podskrinkový digestor Franke FBI 525 GR
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podskrinkový digestor Franke FBI 525 GR3-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podskrinkový digestor Franke je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má matný povrch. Model má hliníkový tukový filter, ktorý je opakovane použiteľný. Digestor môžete nainštalovať pod skrinku, vďaka čomu získate dodatočné osvetlenie pracovnej plochy. Zariadenie sa ľahko používa, pracuje ticho a efektívne
Vlastnosti a výhody
Podskrinková kapota Franke FBI 525 GR zostane v interiéri takmer neviditeľná. Môžete ho nainštalovať pod skrinku, vďaka čomu účinne zabráni usadzovaniu mastnoty na kuchynskom nábytku. Zariadenie je vybavené LED osvetlením. Toto riešenie vám poskytne komfortné podmienky na prípravu jedál. Digestor bez problémov využijete aj v kuchyni spojenej s obývačkou. Nízka hlučnosť zaručuje, že prevádzka zariadenia nebude rušiť členov domácnosti. Podskrinkový digestor Franke sa ľahko používa. Rýchlosť môžete ľahko nastaviť podľa svojich potrieb. Prístroj je vybavený tukovým filtrom, ktorý môžete čistiť ručne alebo v umývačke riadu. Digestor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má matný povrch. V ponuke máme aj väčší variant modelu Franke zo série Box
- Nízka hladina hluku
- Pohodlné nastavenie rýchlosti
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský digestor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 286 mm |
| Výstupný priemer | 150 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 174 mm |
| séria | Box |
| Typ filtra | Hliníkový tuk |
| Typ kapucne | Potiahnite dole |
| Typ prepínača | Posuvné |
| Typ ovládania | Ručne vyrobené |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | D |
| Maximálna hladina hluku | 67 dB(A) |
| Minimálna hladina hluku | 61 dB |
| Výkon vo wattoch | 125 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 7612985764773 |

1850 + recenzí









