DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Podskrinkový kryt Franke FBI 705 GR
Podskrinkový kryt Franke FBI 705 GR
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podskrinkový kryt Franke FBI 705 GR3-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podskrinkový digestor Franke sa ľahko používa. Nízkohlučný model má niekoľko rýchlostných stupňov. Vďaka tomu si môžete chod zariadenia prispôsobiť svojim potrebám. Digestor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má matný povrch. Pri montáži pod skrinku bude takmer neviditeľný. Digestor je vybavený opakovane použiteľným filtrom
Vlastnosti a výhody
Podskrinkový digestor Franke FBI 705 GR zabráni usadzovaniu mastnoty na nábytku. Ovládanie modelu pre vás nebude ťažké. Prístroj je vybavený hliníkovým protitukovým filtrom. Môžete ho umývať ručne alebo v umývačke riadu, takže je opakovane použiteľný. Podskrinkový digestor Franke má zabudované LED diódy, ktoré osvetľujú pracovný priestor. Nízka hladina hluku umožňuje pohodlné používanie zariadenia série Box. Model je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže je odolný voči poškodeniu. Digestor s matným povrchom je možné inštalovať pod skrinku, vďaka čomu je takmer neviditeľný. Vďaka sivej farbe sa zariadenie perfektne hodí ku každému odtieňu kuchynského nábytku. V našej ponuke nájdete aj menšiu verziu odsávača pár Franke
- Nízka hladina hluku
- Pohodlné nastavenie rýchlosti
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský digestor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 286 mm |
| Výstupný priemer | 150 mm |
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 174 mm |
| séria | Box |
| Typ filtra | Hliníkový tuk |
| Typ kapucne | Potiahnite dole |
| Typ prepínača | Posuvné |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | D |
| Maximálna hladina hluku | 67 dB(A) |
| Minimálna hladina hluku | 61 dB |
| Výkon vo wattoch | 125 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 7612985764780 |

1850 + recenzí










