DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Polárny biely drez Franke Maris 611
Polárny biely drez Franke Maris 611
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polárny biely drez Franke Maris 6113-7 dní273,16 €222,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Polárny biely drez Franke Maris je vyrobený z fragranitu, takže si svoj estetický vzhľad zachová roky. Výrobok je odolný voči poškriabaniu, UV žiareniu a nárazom. Navyše je odolný voči vysokým teplotám, takže môžete hrniec ponechať na odkvapkávači. Biely model s matným povrchom sa hodí do moderných a škandinávskych interiérov.
Vlastnosti a výhody
Polárny biely drez Franke Maris 611 vyniká matným povrchom. Svetlý model bude vyzerať skvele v kombinácii s drevenou doskou. Túto kombináciu môžete použiť v škandinávskom aranžmáne. Biely drez Franke môžete skombinovať aj s čiernym kuchynským nábytkom, ktorý bude ideálnym riešením do moderného interiéru. Výrobok je vyrobený z fragranitu, preto je odolný voči nárazom. Jeho povrch zostane bez nevzhľadných škrabancov. Polárny biely drez Franke Maris je odolný aj voči vysokej teplote a UV žiareniu. Vďaka tomu si prvok kuchynského vybavenia zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Nečistoty z produktu ľahko odstránite. V ponuke máme aj čierny drez zo série Maris.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
- Technológia znižuje rast baktérií až o 99 %
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 965 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 350 x 425 x 200 mm |
| Výška produktu | 315 mm |
| séria | Maris |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Polárna biela |
| Hmotnosť produktu | 16,75 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612986209587 |

1850 + recenzí








