DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Posuvné dvere do miestnosti Toreno 80 dub strieborný
Posuvné dvere do miestnosti Toreno 80 dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Posuvné dvere do miestnosti Toreno 80 dub strieborný3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Posuvné dvere toreno dub strieborný boli navrhnuté do malých alebo nepohodlných bytov. Sú ideálne pre spálne, kancelárie a obývacie izby. Svetlý povrch imitujúci drevo je obohatený o jemné lazúrovanie. Dlhú životnosť výrobku zabezpečuje použitá MDF doska a špecializovaná, vodeodolná dyha.
Vlastnosti a výhody
Moderné posuvné izbové dvere Toreno 80 dub strieborný boli stvorené do malých bytov. Konštrukcia rámu vám umožňuje ľahko ušetriť miesto. Svetlý povrch prezentovaného produktu nezahlcuje priestor a prepúšťa trochu svetla cez jemné zasklenie. Na výrobu dverí bola použitá pevná MDF doska, materiál známy svojou odolnosťou. Dodatočnú ochranu poskytuje vodeodolná fólia, ktorá verne imituje vzhľad dreva. Charakter dyhy dokonale zapadá do boho, rustikálneho a škandinávskeho štýlu. Posuvné izbové dvere strieborný dub Toreno nájdete aj bez pásikov z matného skla. Pozrite si aj ponuku iných veľkostí a modelov zo série Toreno.
- Povrch pripomínajúci drevo
- Pevná rámová konštrukcia
- Úspora miesta
- Jedinečný charakter interiéru
- Kryt krídla: fóliovaný
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| Hrúbka zasklenia | 4 mm |
| Hmotnosť produktu | 33,4 kg |
| séria | Toreno |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ skla | Milky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Glazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Počet panelov | 6 |
| Počet tabúľ | 6 |
| Kód produktu | 5908443151301 |

1850 + recenzí








