DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 90 severný orech
Posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 90 severný orech3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severné posuvné dvere Windoor Trame 90 orech sú modelom, ktorý vás nadchne moderným dizajnom a stabilnou konštrukciou. Krídlo dverí je vyrobené z MDF dosky a okrem odolnosti proti poškodeniu má aj dobrú zvukovú izoláciu. Prémiová dyha orech sever sa hodí do rôznych štýlov interiéru a ľahko sa udržiava v čistote - vďaka tomu si dvere zachovávajú elegantný vzhľad po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Severné posuvné dvere Windoor Trame 90 orech sú model odolný voči rôznym poškodeniam. MDF doska použitá pri ich výrobe zaručuje ich stabilitu a dobrú akustickú izoláciu miestnosti. Severné dvere orech Trame vám budú bezchybne slúžiť dlhé roky aj vďaka matnému tvrdenému sklu použitému v zasklení. Vďaka tomu sú vhodné aj do miest, kde žijú deti. Riziko rozbitia je takmer nemožné. Orechová dyha Nort dokonale reprodukuje štruktúru dreva a dodáva interiéru vysoké estetické hodnoty. Severné posuvné dvere Trame orech si tiež môžete vyrezať podľa svojich potrieb. Ak máte záujem o ďalšie produkty zo série Trame, pozrite si ostatné dvere Windoor aj bez presklenia v našej ponuke.
- Moderný dizajn v súlade so súčasnými trendmi
- Dizajn zaisťuje dobrú stabilitu a odolnosť
- Možné použitie bezrámového zasklievacieho systému
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 952 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| Hmotnosť produktu | 35,3 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ skla | Decormat sklo - mliečne |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Kód produktu | 5908443221424 |

1850 + recenzí








